Do 2.9.2023 - 7. ročníku pochodu zbývá

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

V roce 2015 se 5. září konal první ročník Pochodu Rychlé Roty. První myšlenkou na zorganizování pochodu bylo seznámit se s kolegy z jiných krajů naší republiky. Vzhledem k tomu, že je pochodů v České republice více, chtěli jsme se nějako odlišit a nachystat pro účastníky pochodu něco výjimečného. Což se nám nakonec díky sponzorům které jsme získali povedlo a mohli jsme tak pro účastníky připravit i věcné dary.

Když se blížil konec registrací, tak nás velice mile překvapila účast, která překonala naši představu.

Pochod proběhl za naprosto úžasného počasí a tak si účastníci mohli vychutnat trasu, kterou jsme jim připravili a navštívit turistické zajímavosti, které byly cestou. První účastníci, kteří si trasu zaběhli se tak vrátili do cíle v čase 2:00 hodin, 2:01 hodin, 2:20 hodin.

Po skončení pochodu se nám začaly na facebookových stránkách objevovat první ohlasy, které byly velice kladné a dotazy na konání druhého ročníku se jen hemžily.

Pokud tedy mohu shrnout 1. ročník pochodu, tak ho z hlediska organizátorů hodnotím jako velice povedený a v druhém ročníku vyladíme menší chybičky a budeme se snažit pochod posunout zase o kousek dál.

slider_prispevek_2015_8
slider_prispevek_2015_5
slider_prispevek_2015_1
slider_prispevek_2015_2
slider_prispevek_2015_3
slider_prispevek_2015_4
slider_prispevek_2015_6
slider_prispevek_2015_7
previous arrow
next arrow

 

Na závěr bych chtěl poděkovat všem sponzorům, členům organizačního týmu a účastníkům pochodu.

 

Otevřít chat
💬 Máte nějaký dotaz?
Scan the code
Dobrý den 👋
Máte nějaký dotaz?