Do 2.9.2023 - 7. ročníku pochodu zbývá

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

V sobotu 3.září 2022 se po dvouleté Covidové pauze konal již 6. ročník Pochodu Rychlé Roty. Navázali jsme na minulé ročníky, a i přes právě probíhající rekonstrukci budovy střelnice v Černovíře jsme se všichni sešli právě tam – ačkoliv tentokrát více dobrodružně pod širým nebem a pod stany. Počasí nám naštěstí přálo a nám se ta stanová romantika nakonec moc líbila.

Turisté si tentokrát mohli vybírat ze tří tras o délce 12, 17 a 10 km – nejkratší trasa byla vedena více městem a jeho nejbližším okolím, aby se mohly zúčastnit i rodiny s kočárky. Účast byla jako vždy hojná a tombola tvořená sponzorskými dary bohatá, tudíž každý turista vyrážel na pochod vyzbrojený chutným občerstvením – prvních sto lidí si k tradiční vodě a tatrance mohlo přibalit i obloženou bagetu od firmy BaPa, ti ostatní vynikající koláček darovaný Sázavskou pekárnou. Koláčky na znavené chodce čekaly i po návratu, kdy si každý účastník pochodu mohl vylosovat svou výhru v bohaté tombole a jako bonus obdržel ještě vzorky proteinu od Kulturistika.com a kostek Gelorenu pro své čtyřnohé miláčky od společnosti Contipro.  Pamětní medaile a stužky jsou již u nás tradicí.

6. ročník PRR byl symbolicky věnován rodině našeho kolegy Romana Hubálka a jeho dvouleté Laurince, která se potýká s extrémně vzácným onemocněním – Kabuki syndromem. Tento syndrom s sebou přináší obrovské množství zdravotních komplikací, se kterými se malá Laurinka i její rodina statečně perou, ale kromě neustálé domácí i lékařské péče si léčba (a vůbec život samotný) samozřejmě žádá i velké množství finančních prostředků. Jsme rádi, že jsme mohli alespoň trochu pomoci a věnovat výtěžek z Pochodu Rychlé Roty rodině Laurinky. Rádi bychom tuto statečnou holčičku podpořili i příští rok, takže věříme, že i Vy opět dorazíte dobře se pobavit a zároveň podpořit dobrou věc!

Otevřít chat
💬 Máte nějaký dotaz?
Scan the code
Dobrý den 👋
Máte nějaký dotaz?