PRR 2015

Ohlédnutí za 1. ročníkem pochodu

V roce 2015 se 5. září konal 1. ročník Pochodu Rychlé Roty. První myšlenkou na zorganizování pochodu bylo seznámit se s kolegy z jiných krajů naší republiky. Vzhledem k tomu, že je pochodů v České republice více, chtěli jsme se nějako odlišit a nachystat pro účastníky pochodu něco výjimečného. Což se nám nakonec díky sponzorům které jsme získali povedlo a mohli jsme tak pro účastníky připravit i věcné dary.

Když se blížil konec registrací, tak nás velice mile překvapila účast, která překonala naši představu.

Pochod proběhl za naprosto úžasného počasí a tak si účastníci mohli vychutnat trasu, kterou jsme jim připravili a navštívit turistické zajímavosti, které byly cestou. První účastníci, kteří si trasu zaběhli se tak vrátili do cíle v čase 2:00 hodin, 2:01 hodin, 2:20 hodin.

Po skončení pochodu se nám začaly na facebookových stránkách objevovat první ohlasy, které byly velice kladné a dotazy na konání druhého ročníku se jen hemžily.

Pokud tedy mohu shrnout 1. ročník pochodu, tak ho z hlediska organizátorů hodnotím jako velice povedený a v druhém ročníku vyladíme menší chybičky a budeme se snažit pochod posunout zase o kousek dál.

Na závěr bych chtěl poděkovat všem sponzorům a to hlavně Warmpeace, Eurolamp, Monster Energy …, členům organizačního týmu a účastníkům pochodu.