PRR 2016

Ohlédnutí za 2. ročníkem pochodu

v roce 2016 se v sobotu 10. září uskutečnil 2. ročník Pochodu Rychlé Roty.
Počasí vyšlo i letos nadmíru dobře. Pro účastníky jsme na druhý ročník nchystali pár změn. Zejména menší úpravu trasy, tak aby ubylo trochu toho asfaltu. Další novinkou bylo stanoviště s lezeckou stěnou a firmou Climbing Technology v Cakli, kde si účastníci mohli vyzkoušet stěnu zdolat a nebo prohlédnout a vyzkoušet výrobky firmy CT.

V cíli potom na účastníky čekala opět pamětní medaile, tentokrát rovnou se dvěmi stužkami. A další odměnou byla opět velmi bohatá tombola, kdy se opět s nějkým tím věcným dárečkem dostalo na každého účastníka.

Pak už nezbývalo nic jiného, než navštívit kiosek a jít si vyzkoušet lukostřelbu. Ano i toto stanoviště jsme pro účastníky nachystali, kdy jim byli k dispozici zkušení střelci z Lukostřelnice Diana v Lankšrouně a ti sebou měli nejrůznější luky a vybavení.

V mailech, které dorazily jsme obdrželi i tentokrát kladné ohlasy.

Pokud tedy mohu shrnout 2. ročník pochodu, tak jsem osobně rád, že vše proběhlo bez větších komplikací. V příštím roce, tedy na 3. ročníku pochodu na Vás opět chystáme nějaké změny a překvapeníčka. Doufám, že se nám pochod podaří opět trochu vylepšit a zpestřit.

Na závěr bych chtěl poděkovat všem sponzorům, členům organizačního týmu a účastníkům pochodu.