PRR 2018

Ohlédnutí za 4. ročníkem pochodu

Další ročník pochodu je za námi.

Dle tradice se druhou zářijovou sobotu 2018 konal 4. ročník Pochodu Rychlé roty.

Letos účastníci měli na výběr ze dvou nových tras, které vedly přes okolí obce Černovíra, Hnátnice, Písečné, Žampachu a Hlavné. Obě trasy byly sice náročnější, ale zpětná odezva účastníků byla fantastická. I přes těžký terén si všichni pochvalovali dobře značenou trasu, která nabízela krásné výhledy po okolí.

Každý registrovaný účastník dostal svačinu, včetně energetického nápoje Monster, plus Mana Drink, který je nutričně kompletní jídlo ve formě nápoje. Tento drink rozdávaly sympatické slečny, které pro firmu Mana pracují.

Počasí přálo již od rána, takže pořadatelé nemuseli mít strach, že účastníci pochodu budou podrobeni nepříznivým vlivům přírody.

V cíli na naše účastníky čekala pamětní medaile. Každý registrovaný účastník se mohl zúčastnit bohaté tomboly. Tímto chceme poděkovat všem našim partnerům a sponzorům, kteří se rozhodli naši akci podpořit.

Následně se každý mohl zastavit u našeho občerstvení, kde mohl ochutnat výborné domácí klobásy na grilu a k tomu si dát pivko z nedalekého pivovaru Holba z Hanušovic.

V den 4. ročníku pochodu byla vyhlášena sbírka pro malého Matyáška.

Děkujeme Vám.

Již teď začínáme pracovat na dalším ročníku pochodu. Bude to již pátý ročník a připravujeme další novinky.

Nevíme, zda-li další ročník bude v Černovíru, nevíme délky tras a zda-li nepřidáme k chůzi a běhu další sportovní aktivitu. Jediné, co Vám můžeme slíbit už teď je to, že další ročník pochodu bude 7. září 2019. Těšíme se na Vaší účast.

O všem budete včas informováni, sledujte naše webové a facebookové  stránky.

S pozdravem

Tým Rychlé roty.

Ještě jednou děkujeme všem, kdo nás podpořili a snad nadále podporovat budou.

Pomáháme, protože chceme a můžeme.